Drodzy pacjenci,

Chcielibyśmy Was poinformować, że ze względu na obecną sytuację, w trosce o Państwa bezpieczeństwo dokonaliśmy zmian w harmonogramie wizyt okulistycznych. Wizyty będą przeprowadzane tylko w pilnych przypadkach. Wydłużyliśmy czas pomiędzy poszczególnymi wizytami, a po opuszczeniu przez pacjenta gabinetu będzie on dezynfekowany. Prosimy w miarę możliwości przychodzić do Centrum Medycznego bez osób towarzyszących, maksymalnie 5 minut przed planowaną wizytą.

Jeżeli w ciągu ostatnich dwóch tygodni mieli Państwo objawy infekcji górnych lub dolnych dróg oddechowych (gorączka, kaszel, trudności w oddychaniu, osłabienie, bóle mięśniowe) lub kontakt z kimkolwiek zarażonym SARS-CoV-2 proszę nas o tym poinformować, a przełożymy wizytę na późniejszy, wybrany termin.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania jesteśmy dostępni pod numerem telefonu tel. 793-864-289

O NAS

Centrum Medyczne Dormed to nowoczesna placówka medyczna z doskonałym zespołem dyplomowanych lekarzy specjalistów z dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Dormed to gabinety okulistyczne dla całej rodziny.

mediraty.png

GABINET NAKŁO

  •  (52)385-37-45
  •  ul.ul. Gimnazjalna 1a/8

GABINET BYDGOSZCZ

  •  (52) 526-21-45
  •  ul. Swarzewska 23

Przegladajac strone wyrazasz zgode na uzywanie plikow cookie, niezbednych do prawidlowego funkcjonowania strony zobacz wiecej: polityka prywatnosci

Dormed Copyright 2017.  Created by BIKAM e-MARKETING